KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14299471

nr 1429 9471

Sonja Hansen. Signerad, daterad -98. Olja på duk, 61x37, yttermått inklusive ram: 65x42 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 1 november 2021
kl 20:48:07